مقالات

راهنمای خرید کیف پول مردانه

چند نکته برای خرید کیف پول چرم مردانه 

توصیف جالبی ست اگر بگوییم کیف پول چرم هرکس در مورد او صحبت میکند. بسیاری از مردم استفاده از کیف پول را دست کم می گیرند و خیلی برایشان مهم نیست چه کیف پولی انتخاب میکنند. کیف پول یک اکسسوری مهم برای آقایان است همانطور که کیف دستی برای خانم ها یک اکسسوری مهم در استایل روزانه است. کیف پول تقریباً چندین بار در طول روز مورد استفاده قرار می گیرد و باید درجه یک و در عین حال کاربردی باشد.

 

برخی از مردان به ظاهر کیف پول خود توجه می کنند، اما برخی از مردان علاقه ای به داشتن کیف پول ندارند. اگر در حال مطالعه این مقاله هستید، شاید می خواهید کیف پول خود را عوض کنید و از مدل مناسب تری استفاده کنید یا از کیف پول قبلی خود خسته شده اید. اگر می‌خواهید کیف پولی بخرید اما برای یافتن کیفی عالی تلاش می‌کنید، در جای مناسبی هستید زیرا گابیانی بهترین کیف‌پول‌ها را ارائه می‌دهد. شما تمام نکاتی را در انتخاب یک کیف پول که به دنبال آن هستید در اینجا دریافت خواهید کرد. کیف پول از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است به دلیل اینکه پول نقد، کارت‌های بانکی و شناسایی، صورتحساب‌ها، گاهی حافظه‌های قابل حمل، مدارک و دیگر چیزهای با ارزش را در آن‌ها نگهداری می‌کنیم. بنابراین مهم نیست که در طول روز پرداخت‌های خود را به چه شکل انجام می‌دهید، مهم این است که یک کیف پول مناسب انتخاب کنید. قبل از خرید کیف پول به این ویژگی ها توجه کنید:

 

1. جنس کیف پول چرم مردانه

 

همیشه مواد و متریال را بررسی کنید و دقت کنید کیف پول انتخابی از چه موادی تهیه شده است. کیف پول ها اکثرا از چرم استفاده میشوند. انواع مختلفی از چرم با قیمت های متفاوت وجود دارد. همیشه به فروشگاه مورد اعتماد خود بروید زیرا بسیاری از مغازه ها کیف پول های ساخته شده از چرم تقلبی و فیک را جای هم می فروشند. یا با واژه های چرم طبیعی و غیر طبیعی و چرم مصنوعی و چرم اصل و …شما را گیج میکنند. [اگر تفاوت بین چرم ها و انواع مختلف چرم را نمی‌دانید به قسمت انواع چرم در سایت گابیانی مراجعه کنید که در آنجا به طور مفصل توضیح داده شده است. ] چرم تقلبی زودتر از چرم واقعی پاره می شود و کیف پول چرمی دوام بالاتری دارد. اگر برخی از ویژگی های تشخیص چرم طبیعی از مصنوعی را بدانید چرم واقعی را خواهید شناخت.

 

 

2. نوع کیف پول

شما باید کیف پولی بخرید که علاوه بر توجه به جنس، متناسب با نیازهای شما باشد، شاید کیف پولی را ترجیح می دهید که دارای جیب های زیپ دار باشد تا بتوانید سکه های خود را در آن قرار دهید. [ که البته این نیاز دیگر امروزه منسوخ شده است] یا شاید کیف پول های تاشو را دوست داشته باشید، که در آن صورت بتوانید این کیف پول را به راحتی در جیب خود نگه دارید. شاید شما عاشق کیف هایی هستید که دارای محفظه ها و جیب های زیادی برای نگهداری کارت های مختلف شما هستند که امروزه ضروری تر به نظر می‌رسد. همچنین کیف‌ پول‌های مسافرتی نیز موجود هستند که این کیف پول ها بیشتر در سفر استفاده می شوند. این کیف پول ها می توانند تمام وسایل شما را از گذرنامه گرفته تا تمام مدارک در خود جای دهند.

3. سادگی و ظرافت ملاک انتخاب هوشمندانه 

صرف نظر از رنگ یک کیف پول، سعی کنید کیف پولی ساده انتخاب کنید. کیف پول های گلدوزی شده و با ظاهر های متفاوت زیادی نیز موجود است، اما این حالت ظاهر مطلوبی به طرف مقابل نمی دهد. اگر می خواهید ظاهری مناسب و قابل ارائه داشته باشید، یک کیف پول ساده انتخاب کنید. کیف پول همیشه در معرض نمایش نیست، اما وقتی آن را بیرون می آورید، باید بسیار خوب به نظر برسد زیرا شخصیت شما را به تصویر می کشد. ممکن است اگر لباس کامل و شیک هم بپوشید خوب به نظر نرسد، اما وقتی کیف پول خود را بیرون می آورید، باعث می شوید دیگران در مورد شما حس خوشایند یا غیر آن داشته باشند. 

4. انتخاب رنگ

رنگ کیف پول چرم قابل توجه ترین نکته است. به دنبال کیف پولی باشید که به راحتی کثیف نشود. رنگ مشکی، قهوه ای و رنگ های تیره را انتخاب کنید. هیچ کس دوست ندارد کیف پول کثیف خود را جلوی کسی از جیب دربیاورد که ناخودآگاه حس شلختگی و نامنظمی به اطرافیان القا کند. 

 

5. اندازه کیف پول چرم مردانه

کیف پولی متناسب با اندازه جیب خود انتخاب کنید. اگر کیف پولی بزرگتر از جیب خود انتخاب کنید چندان هوشمندانه نخواهد بود. یک کیف پول بزرگ هرگز خوب به نظر نمی رسد زیرا این اکسسوری ها در اندازه محدود زیبایی دارد. یک کیف پول بزرگ و ضخیم زشت به نظر می رسد. بنابراین، یک کیف پول نازک و باریک را انتخاب کنید. نظر افراد در مورد انداره کیف پول عالی متفاوت است، زیرا هر فردی چیزهای مختلفی برای نگهداری در کیف پول خود مد نظر دارد. بنابراین، کیف پولی را انتخاب کنید که بتواند همه وسایل ضروری شما، از اسکناس های پول گرفته تا کارت ها و سکه هایتان را در خود نگه دارد.

6. محفظه ها

یک کیف پول همیشه باید دارای محفظه های جداگانه برای نگهداری وسایل ضروری شما باشد. شما باید هر قسمت را برای یک مورد خاص مشخص کنید. گسترده ترین محفظه برای نگهداری پول و اسکناس شما را خواهد بود. یک محفظه می تواند عکس های شما را نگه دارد. یک محفظه برای سکه های شما و بقیه محفظه ها برای کارت های شما خواهد بود. یک کیف پول سازمان‌یافته و دارای محفظه ها و جیب های جداگانه بهترین به نظر می‌رسد، زیرا وقتی آن را در مقابل کسی باز می‌کنید بسیار منظم و زیبا به نظر می‌رسد اینکه هر چیزی به طور منظم در جای خود نگهداری میشود. یک کیف پول عالی باید برای همه کارت های شما جای کافی داشته باشد.

7. سبک و استایل و ترند (مد روز)

تمام موارد ۱ تا ۶ را که ذکر کردیم در نظر بگیرید، اما با آخرین سبک و مد روز همراه باشید. اگر می خواهید مدرن به نظر برسید، باید با آخرین ترند ها همراه باشید. دنبال کردن آخرین سبک و استایل روز، بد نیست. اگر کیف پولی مطابق با آخرین سبک و نیازهای خود دیده اید ، فکر دیگری نکنید و فوراً آن را خریداری کنید. با مد روزحرکت کنید اما ارزیابی کنید که آیا با شخصیت شما مطابقت دارد یا خیر. اگر همه کیف‌های پول مد روز رنگی تیز و جیغ دارند و شما از این رنگ‌ها خوشتان نمی‌آید و سلیقه شما نیست. سپس ممکن است این فکر را کنار بگذارید و آن را خریداری کنید. ولی در حقیقت شما می توانید بدون پیروی از یک مد روز هم زنده بمانید.

 

نتیجه:

از تمام نکاتی که در بالا خواندید، اکنون می دانید که خرید یک کیف پول آنطور که فکر می کنید سخت نیست. اما قبل از خرید فقط باید چند فاکتور را در نظر بگیرید. کیف پول یک نیاز روزانه است و باید مناسب، زیبا و در عین حال با کلاس باشد. سطح راحتی خود را به خطر نیندازید زیرا همیشه در جیب شما خواهد بود. تمام موارد ذکر شده در بالا را در نظر بگیرید و سپس یک کیف پول انتخاب کنید و همچنین در نهایت اینکه سعی کنید کیف پولی انتخاب کنید که جنس بادوام تری داشته باشد .و در هنگام خرید علاوه بر ظاهر کیف پول، به درون و باطن آن نیز توجه کنید و کیفی را انتخاب کنید که برای قرار دادن مدارک، پول نقد و همچنین کارت هایتان فضای کافی داشته باشد.

چرم گابیانی دست سازی استادانه برای شماست و با استفاده از بهترین چرم و مواد و متریال اولیه، اجناس چرمی مرغوب و باکیفیت با تنوع کامل را به شما عرضه می‌کند. با گابیانی یک خرید رضایت بخش و هوشمندانه خواهید داشت و در نهایت میتوانید پیشنهاد ما را بپذیرید و به سایت گابیانی مراجعه کرده و مجموعه‌ای از کیف‌ پول ها و کیف مدارک را مشاهده نمایید و متناسب با سلیقه خود از میان آن‌ها، مناسب ترین را انتخاب کنید.