داستان گابیانی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم

لورم ایپسوم یا طرح‌نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود. لورم ایپسوم یا طرح‌نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

دنبال کننده ما باشید

کمی در مورد خود ما

تیم گابیانی استایل

تیم یک دل بی نهایت انگیزه

مریم احمدیان

بنیان گذار گابیانی

سمیرا مرتضوی

کارشناس تولید محتوا

فرنوش امیری

طراح کفش

میثم مستاجران

مدیر داخلی

لاله زار تهران 

شروع داستان ما

در نوجوانی، محمد حسن احمدیان تعطیلات تابستانی خود را در گارگاه کفاشی گذراند و با ساخت اولین کفش، همه را به وجد آورد و پی به استعدادش در هنر کفاشی برد

گابیانی

محمد حسن احمدیان

دهه چهل، تهران شهری که خوش پوشی و به روز بودن جز ارزش های مردم بود. جوان خوش ذوق قصه ما در باغ سپهسالار، نزدیک به لاله زارکه محل رفت و آمد سلبریتی ها بود، کارگاه تولیدی کوچک خود را بر پا کرد.

گابیانی اصفهان

چهار باغ اصفهان

پس از 10 سال تجربه اندوزی و کسب مهارت، عشق مسیر او را به اصفهان کشاند. و این بار چهارباغ زیبا میزبان هنرمند ما بود. حاصل این عشق سه فرزند شد.

مریم احمدیان

دختر بزرگ خانواده تحت تاثیر پدر خود، معماری و هنر اصفهان از همان کودکی به هنر علاقه مند شد. اما عرف اجتماع و روحیه ی جنگجو او را به سمت تحصیلات عالیه در علوم فنی مهندسی کشاند.

گابیانی

بوتیک گابیانی

حضور در رده های بالای سازمان های بزرگ هم مریم را هیچگاه راضی نکرد. سرانجام در سال 1399 به کمک هم بنیانگذار خود گابیانی را باهدف احیا و ارتقا صنعت چرم دست دوز بنا نهاد.