دفتر مرکزی

خیابان رسالت جنوبی

کوچه شماره ۳۱

تلفن: 36680300-031
ایمیل: info@gabiyanistyle.com

شعبه دبی

آل بوتن

برج مسعود شماره ۳۰۱

تلفن:  542377129-0971
ایمیل: support@gabianistyle.com

فرم ثبت انتقادات و پیشنهادات

نام و نام خانوادگی(ضروری)

به مشاوره نیاز داری ؟

  • پیامک
  • تلگرام
  • ایمیل
  • واتساپ

ما را دنبال کنید

سوالات متداول گابیانی

اطلاعات سفارشات

شما میتوانید سفارشات قبلی خود را در پنل کاربری وبسایت گابیانی مشاهده کنید. برای اطلاع از جزئیات، مدل ها و اندازه های قبلی خود با نام کاربری و رمز عبور یا شماره همراه خود وارد شوید.

لطفا در اسرع وقت با تیم خدمات مشتریان برند گابیانی تماس بگیرید. ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا سعی کنیم جزئیات شما را اصلاح کنیم.

لطفاً با تیم خدمات مشتریان گابیانی تماس بگیرید و شماره سفارشی را که می خواهید لغو کنید به ما اطلاع دهید. قبل از اینکه انبار ما سفارش شما را پردازش کند، بررسی می کنیم که آیا امکان توقف ارسال وجود دارد یا خیر.

تیم ما تولید هر درخواست سفارشی را روز کاری بعد از ثبت سفارش شما آغاز می کند تا از هرگونه تاخیر در تاریخ تحویل شما جلوگیری شود. لطفاً ظرف 24 ساعت آینده پس از سفارش خود به ما اطلاع دهید، اگر پس از این بازه زمانی درخواست را دریافت کنیم، ممکن است نتوانیم سفارش شما را تغییر دهیم.

ما با کمال میل سفارش شما را بررسی می کنیم و بررسی می کنیم که آیا مغایرتی با درخواست شما وجود دارد یا خیر. لطفاً تعدادی عکس از کالای خود را به همراه تأیید سفارش خود برای تیم خدمات مشتریان ما ارسال کنید.

لطفا با تیم خدمات مشتری گابیانی از طریق شماره تماس یا ایمیل در ارتباط باشید .ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

اطلاعات سفارشات

شما می توانید هر کالایی را برای بازگشت، ظرف 30 روز پس از دریافت سفارش اصلی خود بازگردانید. متأسفانه، ما نمی‌توانیم برای اقلامی که پس از دوره بازگشت ذکر شده برگردانده می شوند، عودت را بپذیریم. اگر سعی در بازگشت دارید، ممکن است مجبور شویم آن را برای شما بازگردانیم و از شما بخواهیم که هزینه های تحویل را پوشش دهید.

اگر شرایط گارانتی ذکر شده در صفحات محصولات سایت را داشته باشید می توانید نسبت به عودت سفارش خود اقدام کنید.

اقلام مرجوعی تا رسیدن به محل ما مسئولیت شماست. لطفاً مطمئن شوید که آنها به درستی بسته بندی شده اند و در حین حمل و نقل آسیب نبینند. شما می توانید پیک حمل و نقل مورد نظر خود را انتخاب کنید، توصیه ما این است که از شرکتی استفاده کنید که برای ایمنی شما شماره رهگیری ارائه می دهد. 

همه اقلام در بدو ورود بررسی می شوند تا بررسی شود که آیا در شرایط نامناسب هستند یا خیر. تنها پس از تأیید، ما اجازه بازگشت یا مبادله را خواهیم داد. ما هرگونه بازپرداخت کامل را از طریق روش پرداخت اصلی صادر خواهیم کرد. مبادلات پس از بازرسی از بازگشت شما تأیید می شود، پس از آن 2-3 روز برای پردازش محموله جدید شما نیاز داریم. همه اقلام برگشتی باید در شرایط اولیه و بسته بندی خود از جمله برچسب ها ارسال شوند. کفش ها باید با جعبه کفش اصلی بازگردانده شوند. در صورت بعید که کالایی در شرایط نامناسب به ما بازگردانده شود، ممکن است مجبور شویم آن را برای شما بازگردانیم.

برند چرم گابیانی کفش‌های سفارشی را ارائه می‌دهد که مشتریان می‌توانند مدل مورد علاقه خود را انتخاب کنند، آخرین نوع چرم و رنگ. تنها چیزی که قابل تغییر نیست الگوی مدل است. کفش های سفارشی به صورت جداگانه تولید می شوند. هنگامی که سفارش یک کفش سفارشی ثبت شد، بین 30 تا 45 روز برای تولید این جفت نیاز داریم. بازه زمانی همیشه قبل از ثبت سفارش در وب سایت ما مشخص می شود زیرا ما این تاریخ ها را بسته به میزان شلوغی کارخانه یا در طول تعطیلات خود تغییر می دهیم.

تمام سفارشات سفارشی دوزی باید از طریق فرآیند تولید و کنترل کیفیت دقیق ما طی شود. در نتیجه بین 30 تا 45 روز کاری زمان لازم است.

متأسفانه در لاین سفارشی دوزی، سفارشات شما، ویژه، برای شما مطابق با مشخصات شما ساخته شده است و قابل بازگرداندن یا تعویض نیستند. ما همیشه توصیه می کنیم قبل از شروع هر سفارشی با دوام و اندازه های ما آشنا شوید. هنگامی که هر سفارش سفارشی برای تولید راه اندازی شد، روز کاری بعد، ما نمی توانیم سفارش شما را تغییر دهیم.