ضمانت بازگشت کالا

تعویض کالا

۶ ماه گارانتی محصولات

پیگیری سفارشات

تحویل سریع و آسان

ارسال همه روزه

خدمات پس از خرید

پشتیبانی نامحدود آنلاین

سیاست مرجوعی و خدمات پس از فروش گابیانی

خریدی با خیال آسوده از گابیانی

اولویت اصلی گابیانی آرامش خاطر شما همگامان عزیز است.
تمامی عکس ها و اطلاعات بدون روتوش و کاملا واقعی، با جزییات کامل برای شما قرار داده شده است. اما از آنجا که ممکن است کفش و اکسسوری ها از لحاظ سایز یا سلیقه مورد پسند شما نباشد، تا یک هفته پس از دریافت امکان مرجوع کردن کالا وجود دارد. نحوه ی محاسبه ی این هفت روز به این صورت است، از روز اول دریافت کالا توسط مشتری تا دریافت کالا توسط گابیانی.
بنابراین لطفا هر چه سریعتر نسبت به بررسی کالای خود اقدام نمایید تا روال فوق بدون هیچگونه مغایرتی، انجام پذیرد.

بازگشت و یا تعویض کالا چه دلایلی می‌تواند داشته باشد؟

از جمله دلایل بازگشت و تعویض کالا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: 1- مورد پسند نبودن کالای دریافتی 2- مناسب نبودن سایز محصول دریافتی 3- عدم مطابقت محصول سفارش داده شده با محصول دریافتی

 

کالاهای قابل بازگشت و یا تعویض را چگونه ارسال کنیم؟

در صورتی که قصد بازگشت کالا را دارید، با همان پکیج اولیه  و پس از اطلاع رسانی  از طریق وب سایت یا شماره پشتیبانی به آدرس: اصفهان، خیابان هزارجریب، خیابان شیخ کلینی، خیابان رسالت، کوچه اول، پلاک31 ارسال نمایید. 

 

مواردی که تا شش ماه جزو تعهدات کیفی گابیانی بوده و ایراد محصول بصورت کاملا رایگان برطرف شده و به شما تحویل داده می شوند، شامل موارد زیر است :

1.شکستگی زیره کفش.
2. خرابی فنر کفش.
3. خرابی یراق آلات و قفل و قسمتهای فلزی محصول.

در صورتی که کفش شما ایرادی پیدا کند که در دسته بندی بالا قرار نداشته باشد، گابیانی متناسب با سطح بندی باشگاه مشتریان خدمات وارانتی و پس از فروش ارائه می دهد. این خدمات شامل هزینه است و پیش از انجام، مبالغ با شما هماهنگ خواهد شد. به هیچ عنوان خدمات تعمیر و وارانتی برای محصولات غیر از گابیانی انجام نمی شود.

از سیستان و بلوچستان سرفراز تا دریای خزر، گابیانی به تمامی استان ها، شهرها و روستاهای کشورمان کالا ارسال می کند.

در صورت ثبت سفارش تا پیش از ساعت 15 در روزهای شنبه تا چهارشنبه در همان روز و در صورت ثبت سفارش غیر از این ساعت در اولین روزکاری بعد، سفارش شما به سرعت ارسال می گردد.

سفارشها تماما از طریق تیپاکس ارسال و برای مبلغ سفارش بالای یک میلیون و پانصد هزار تومان رایگان خواهد بود.

 

شما پس از خرید از گابیانی، در سطح 1 باشگاه مشتریان گابیانی قرار خواهید گرفت.

3% از مبلغ خرید شما، یک روز پس از آن در کیف پول شما شارژ و در صورت تکرار خرید با خدمات اختصاصی تر مواجه هستید و برای خریدهای بالای یک میلیون و پانصد هزار تومان ارسال سریع و رایگان به سراسر کشور انجام میشود.